'BiR FiDAN BiN NEFES' BAŞLADI

İstanbul Kartal Fatma Aliye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Eylem Güneş Erkol'un yürüttüğü "BİR FİDAN BİN NEFES" eTwinning projesi başladı.


Projeye: Yeşilkent Anadolu Lisesi (GAZİANTEP), Bozüyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (BİLE- CİK), Gaziemir Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İZMİR), Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi (ANKARA), Bulancak 19 Eylül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (GİRESUN), Çağfen Koleji Anadolu Lisesi ( ES- KİŞEHİR), Pazarlar Anadolu Lisesi (KÜTAHYA), Özel Cevat Ülger Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi ( ESKİŞEHİR), Armağan Kız Anadolu Lisesi (KONYA) olmak üzere 10 okul katılıyor. Geçen yıl gerçekleştirdiği proje ile ulusal ajanstan kalite etiketi alan Eylem Güneş Erkol, proje ile öğrencilere farklı ağaç türlerini tanıtıp, bakımını ve korunmasını öğretiyor. Çevreye ve doğaya sorumluluk bilinci oluşturacak olan proje etkinlikleri, e-dergi ile tüm öğrencilere duyurulup, farkındalık yaratılacak.


Projede açılışında konuşan Okul Müdürü Tuncay ORUÇ eTwinning projesinde görev alan okullara, öğretmen, öğrenci ve velilerine çalışmaları sebebiyle teşekkür etti

mustafa telli