yerelhayat @ hotmail.com

İNCİ DİŞ PENDİK'TE

Sağlık konusunda çok hassasımdır. Hastane ve doktor tavsiyesinden kaçınırım. 

Geçtiğimiz hafta Pendik’te açılan, İNCİ DİŞİ, Pendikliye yeni seçenekler sunuyor.

ÖZEL PENDİK İNCİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ PENDİK’TE AÇILDI

Pendik merkezde, Pendik Devlet Hastanesi karşısında, Batı Mahallesi Ortanca Cadde üzerinde dört katlı yeni ve modern bir binada; yeni nesil üst düzey cihaz ve sistemlerle donatılmış, kendi bünyesinde diş protez Laboratuvarı ve 15 ünitesi olan bir diş polikliniği açıldı.

Pendik şubesi ile İNCİ DİŞ, 5. Şubeye kavuştu.

12 Haziran Pazar günü yapılan açılışa Pendik protokolü, siyasi parti ve dernek temsilcileri, çecre esnaf, davetliler, inci diş mensupları, sağlık çalışanları ve Pendikli katıldı.

Açılış töreninde: İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Eshat ARAZ, Başhekim Bünyamin KARKIN, Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Gökhan ATAY, Pedodonti Çocuk Diş Hekimi Gözde ATALI GÜMÜŞ, Misafirlerden; Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif COŞAR, Pendik Devlet Hastanesi Başhekimi Salih ÇALIK, Pendik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali BEKAR, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın ÇOLAK, Bağcılar İYİ Parti İlçe Başkanı Sururi KARABAL, Pendik Alperen Ocakları Başkanı Emre SATILMIŞ, Suşehri Dernek Başkanı Erdem BAYRAKLI, Pendik Sivaslılar Dernek Başkanı Fatih YILDIZ, Pendik Sivaslılar Derneği Eski Başkanı Canan YILMAZ, Pendik Batı Mahallesi Muhtarı Hülya BÜYÜKTOPÇU, Açı Dershanesi ve Koleji Genel Müdürü Yusuf KARABULUT, Kılıçkaya Kuyumculuk Yöneticileri Abdullah ARSLAN ve Erdoğan ARSLAN ve Alltime Tekstil Sahibi İbrahim KARABULUT, kurdeleyi hep birlikte kesti.

PENDİK İNCİ DİŞ'TE

İmplant, Çene cerrahisi, Pedodonti ( Çocuk Diş Hekimliği), Ortodonti, Periodontoloji ( Dişeti Hastalıkları), Endodonti ( Kanal Tedavisi), Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Protez, Beyazlatma, Zirkonyum ve Laminate Veneer Tedavisi, Dijital Gülüş Tasarımı, Şeffaf Plaklarla Ortodonti Tedavisi, bölümleri bulunmaktadır.

PENDİK İNCİ DİŞ ANA YOLLAR ÜZERİNDEDİR

Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Hava, Kara, Deniz ve Demir yolları üzerindedir.

Dünyanın her yerinden uçuşların yapıldığı Uluslararası Sabiha Gökçen Havaalanına, İstanbul’u boydan boya kat eden Halkalı-Gebze Marmaray’a, İstanbul’u Anadolu’ya bağlayan İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Treni’ne, İstanbul’u Marmara ve Eğe bölgesine deniz yolu ile ulaştıran Yalova- Pendik Deniz otobüsüne birkaç dakika mesafede…

İstanbul ilçelerini bir birine bağlayan D100 karayoluna ve şehir içi toplu taşıma araçlarına yürüme yolu mesafesindedir. 

Güzel bir yüze sahip olmak, Çektiğiniz fotoğraflarda daha güzel pozlar yakalamak, Konuşurken daha güzel konuşmak ve Yemek yerken daha güzel çiğneyip sindirim siteminizi rahatlatmak istiyorsanız bir diş doktoruna görünmelisiniz.

İNCİ DİŞ

Kaliteli hizmet, estetik sonuçlar, kısa sürede sonuca ulaştıran tedavi yöntemleri ve uygun fiyatlarla Pendik’liye farklı seçenekler sunuyor, tercih sizin. 

Mustafa Telli

#inci, #diş, #pendik,# Bünyamin KARKIN, #İmplant, #Çene cerrahisi, #Pedodonti ( Çocuk Diş Hekimliği), #Ortodonti, Periodontoloji ( Dişeti Hastalıkları), #Endodonti ( Kanal Tedavisi), Estetik Diş Hekimliği, #Gülüş Tasarımı, #Protez, #Beyazlatma, Zirkonyum ve Laminate #mustafatelli