yerelhayat @ hotmail.com

Kim olduğunu bilmem ve kim olduğuna dair kehanette de bulunmayacağım.

Neticede Pendik teşkilatından biri olacağın kesin. Vazife tebliğ edilecek ve ekibini kurup göreve başlayacaksın. Bize düşen şimdiden duacın olmak.

Allah kolaylık versin.

Eminim sen de biliyorsun ama yine de hatırlatmak iyidir. Üstlendiğin görev şu ana kadar o makamda vazife yapmış olan emanetçilerin hemen hepsinden çok daha ağır bir sorumluluk yükleyecek omuzlarına.

AK Parti'nin girdiği her seçimin bir öncekinden çok daha fazla önem arzeden seçimler olduğu kesin. Son yirmi yıldır her seçimde kullandığımız bir ifadedir ki, "Bu seçim hepsinden önemli" deriz. Bu cümle çoğu zaman bir motivasyon aracı gibi görülse de bu gerçekten böyledir.

AK Parti, yirmi yıllık süreçte milletin kaderi olmuş ve geldiğimiz noktada bu kader en keskin virajlardan biriyle karşı karşıya kalmıştır. Bu viraj, senin de tahmin edeceğin gibi 2023 seçimleridir.

Bu seçimler, şimdiye kadar yapılan bütün seçimlerden çok ama çok daha büyük bir önem arzetmektedir. Dünyada benzeri görülmemiş bir şekilde hükümet etme sistemini değiştirmiş bir milletiz.

Bu değişiklik meyvelerini vermeye başlamış ve ülkemiz silah sanayi gibi, sağlık gibi bir çok alanda adından söz ettirmeye başlamış durumdadır.

Bu durumun gelişerek devam etmesi, memleketin ilerleme yolunda sekteye uğramaması için hepimize çok büyük görevler düşmektedir.

Şurası muhakkak ki, Pendik ölçeğinde bu görevlerin en önemlisi şu an senin omuzlarındadır. Teşkilatın layıkıyla çalışması, Reis'in 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi için en önemli husustur ki, bunu sağlamak ta senin vazifen.

İnşaallah, Reis'in aradığı Ömerlerden biri olur, hepimizi duacı kılarsın. Aksi taktirde o makama oturmak belkide bütün ömrün boyunca başına gelen en sıkıntılı iş olacaktır. Niyet hayır olursa akibet te hayırlı olur elbet.

Allah yardımcın olsun...