yerelhayat @ hotmail.com

Dikkatle baktığınız zaman net olarak görüyorsunuz ki, ne zaman dünya barışı ve demokrasi dillendiriliyorsa muhakkak bir yerlerde Müslümanlar katledilecektir.
Filistin’de onlarca yıldır dünyanın gözleri önünde yaşanan katliamlar da sözde dünya barışı ve demokrasi adına yaşandı, yaşanıyor. Afganistan’da bu durum yıllarca yaşandı. Yetmedi Irak’ta. Yetmedi Libya’da. Suriye’si, Arakan’ı, Keşmir’i aynı durumda.
Halkı müslüman olan ülkeler, uzun ince bacaklı İngiliz oyunlarıyla ekilen fitneler neticesinde birbirlerine karşı nefret eder hale getirildiler. Bundan ikiyüzyıl önce bir cihad çağrısı yapılsaydı milyonlar toplanırdı. Aynı çağrı şimdi yapılsa; yok onlar falan mezhepten diyip çağrıya katılmayacağı gibi kafirle omuz omuza verip kendi din kardeşini katledecek müslümanlar türedi.
NEDEN BU HALE GELDİK?
Allah, “Benim ipime sımsıkı sarılın” dedi ama biz hoca efendilerimizin ipi daha doğrudur diyerek birbirimizden uzaklaşmayı tercih ettik. İslam ülkelerinin başındaki zevatın batıdaki paraları bütün dünyayı açlıktan kurtarabilecek miktarları çoktan geçmiş olsa da o paraların kumandası ne yazık ki, kafirlerin elinde.
Bütün müslümanlara “Dünya hayatı nedir?” diye sorsanız, alacağınız cevap, gelip geçici olduğudur. Oysa yaşanılan hayatlara baktığınızda tercihler sanki hiç bitmeyecekmiş gibi bir hayattan yana. Tarih her fırsatta Allah’ın Son Elçisi Hazreti Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi vesellemi doğrulamakla meşgul. Ve o şerefli elçi bugünlere ışık tutarken dünya sevgisinin Müslümanları perişan edeceğinden söz ediyordu. En yüksek binaları inşa etmek, en lüks yatların sahibi olmak, altın kaplama araçların sahibi olmak gibi aslında cennete yaşanması gereken bir hayata dünyada talip olunca olanlar oldu ve tıpkı Allah’ın elçisi’nin tarif ettiği gibi selin sürüklediği çer çöp oldu müslümanlar.
Gerçeği görme zamanımız çoktan geçti. Dünya barışı ve demokrasi martavallarını daha fazla yutmamız gerekmiyor. Hatta bir batılıdan bu cümleyi duyar duymaz, nerede hangi müslümanları yok edecekler diyerek dikkat kesilmeliyiz. Batıl dünya üç beş çocuk mücahitten it gibi korkuyor. Uçak gemileriyle geldiler, daha da gelecekler. Armegeddon veya değil, sonuçta ulaşacağı yer ama bugün ama yarın orası. Şimdiden tarafınızı tespit etmek durumundayız çünkü hepimiz ölümlüyüz…
SONUÇ
MADEM Kİ, HEPİMİZ ÖLÜMLÜYÜZ! MADEM Kİ, BU GERÇEK KAÇINILMAZ, NEDEN ALLAH İÇİN OLMASIN! GELİN, GEÇİCİ OLANDAN KALICI OLANA GEÇERKEN PİŞMAN OLMAYALIM…